O nas

Nowy wymiar dźwięku

Uważamy, że dobre brzmienie broni się samo.
Nie zamierzamy opisywać brzmienia, ale zachęcamy do dokonania jego własnej oceny w referencyjnych warunkach akustycznych naszego studia. Jeśli znalazłeś się na tej stronie, prawdopodobnie jesteś już „w drodze” - poszukujesz brzmienia, które pozwoli Ci czerpać radość ze słuchania muzyki. Oferujemy Ci naszą pomoc, wiedzę i doświadczenie w tej podróży.

Słuchaj i odkrywaj!

Czemu warto nam zaufać?

Profesjonalne studio

Dysponujemy profesjonalnym studiem odsłuchowym, które dzięki adaptacji akustycznej umożliwia poznanie możliwości brzmieniowych nawet najbardziej wymagającego sprzętu audio, a być może również odkrycie nowych gatunków muzycznych, których wcześniej nie słuchałeś.

Unikalna oferta

Oferta studio AudioLand opiera się na sprzęcie producentów polskich jak i zagranicznych. Jako niezależne studio mające aspiracje promowania dobrego brzmienia a nie konkretnej ”marki”, z rozwagą dokonujemy wyboru urządzeń do naszej oferty na podstawie wykonanych odsłuchów i oceny właściwości sonicznych.

Wiedza i doświadczenie

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, pomagamy w poszukiwaniach sprzętu audio dostosowanego do oczekiwań brzmieniowych klienta oraz umożliwiamy odsłuch w referencyjnych warunkach naszego studia.

Zaproś nas do siebie!

Służymy pomocą w konsultacjach dotyczących systemów audio również bezpośrednio u klienta.